در فروش ما سهیم باشید و درصد بگیرید!

پر سود شوید!

وج کالا

مرحله ۱: ثبت نام در پنل فروش

برای ثبت نام در پنل فروش وج کالا، از اینجا یا دکمه‌ی زیر، وارد لینک ثبت نام شوید.

ابتدا وارد صفحه‌ی ثبت نام شوید و سپس مشخصات خود را وارد کنید و روی دکمه‌ی «ثبت نام» کلیک کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود.

مرحله ۲: ورود به پنل فروش

چنانچه از قبل در پنل فروش وج کالا ثبت نام کرده‌اید، از طریق دکمه‌ی زیر وارد پنل فروش خود شوید. همچنین در منوی سایت می‌توانید به پنل فروش دسترسی داشته باشید.

در قسمت ورود، تنها کافیست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و سپس روی دکمه‌ی «ورود به حساب کاربری کلیک کنید».

مرحله ۳: پنل همکاری در فروش

چنانچه از قبل در پنل فروش وج کالا ثبت نام کرده‌اید، از طریق دکمه‌ی زیر و یا از قسمت ورود به پنل، وارد پنل فروش خود شوید. همچنین در منوی سایت می‌توانید به پنل فروش دسترسی داشته باشید.

مرحله ۴: جزئیات پرداخت

زمانیکه وارد داشبورد خود شدید، از منوی «پروفایل»، روی  «جزئیات پرداخت» کلیک کنید.

سپس در قسمت جزئیات حساب بانکی، شماره کارت بانکی و نام و نام خانوادگی خود را بنویسید.

لطفا توجه داشته باشید زمانیکه درآمد شما به حداقل برداشت برسد، به شماره کارتی که در این قسمت قرار داده‌اید، واریز می‌شود.

مرحله ۵: لینک‌های بازاریاب

۱) لینک پیش‌فرض

زمانیکه در پنل فروش ثبت نام می‌کنید، لینکی برای شما صادر می‌شود. اگر این لینک را برای کسی ارسال کنید و از طریق همین لینک در سایت خریدی انجام دهند، درصدی به شما تعلق خواهد گرفت. توجه داشته باشید که اگر لینک را باز کنند و صفحه را ببندند و دوباره به سایت مراجعه کنند، حتما دوباره باید روی لینک کلیک کنند.

برای اینکه بتوانید لینک بازاریابی خود را برای دیگران ارسال کنید، از منوی داشبورد خود، روی «بازاریابی» بروید و سپس روی «لینک‌های بازاریاب» کلیک کنید.

درست روبروی قسمتی که نوشته شده «لینک پیش فرض بازاریاب»، می‌توانید لینک خود را کپی کنید و برای دیگران ارسال کنید. (کادر قرمز)

۲) تولید لینک جدید

در این قسمت می‌توانید لینک یک محصول یا دسته‌بندی را از سایت کپی کنید، و در فیلدی که با کادر قرمز مشخص شده است، کپی کنید. سپس روی دکمه‌ی «ایجاد لینک» کلیک کنید تا لینک جدیدی برای شما ساخته شود. (لینک جدید شما در کادر سبز رنگی قرار می‌گیرد.)

مزیت این لینک این است که مستقیما دیگران را به محصول یا دسته‌بندی مورد نظر خود هدایت می‌کنید و در صورتیکه خریدی انجام دهند، از خرید آن‌ها درصدی به پروفایل شما منتقل می‌شود.

مرحله ۶: تاریخچه ارجاع‌ها

از منوی داشبورد خود روی «گزارش‌ها» بروید و سپس روی «تاریخچه ارجاع‌ها» کلیک کنید.

در این قسمت می‌توانید تاریخچه‌ی ارجاعاتی که از سمت شما انجام شده را ببینید. برای مثال در عکس روبرو، ۴ خرید از لینک بازاریابی این کاربر انجام شده و وضعیت همه‌ی آن‌ها تایید شده می‌باشد.

در ستون «پرداخت‌ها»، می‌توانید مشاهده کنید که کدامیک از این موارد، «پرداخت شده» و کدامیک «پرداخت نشده» است.

برای به‌روزرسانی این صفحه، گاهی لازم است روی دکمه‌ی سبز رنگی که نوشته شده «اعمال فیلتر» کلیک کنید تا لیست شما به‌روز شود.

مرحله ۷: گزارش‌ها

از قسمت «گزارش‌ها» می‌توانید یک گزارش کلی از داشبورد خود مشاهده کنید.