در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 12 16 24

شربت اشتها آور اپتایت کیم – ۱۲۰ میلی گرم – کیمیاگر طوس

موجودی: 6 عدد

48,500 تومان
شربت اشتها آور یک نوع محصول دارویی است که به منظور افزایش اشتها و افزایش میل به خوردن در افرادی که دچار کاهش اشتها هستند، استفاده می‌شود. این شربت‌ها معمولاً شامل ترکیباتی هستند که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به سیستم عصبی مرکزی تأثیر می‌گذارند و باعث افزایش اشتها و سبب تحریک مرکز اشتها در مغز می‌شوند.

شربت تیموس کامپاند کیم درمان سرفه کیمیاگر طوس – ۱۲۰ میلی لیتر

موجودی: 4 عدد

قیمت اصلی 48,000 تومان بود.قیمت فعلی 46,900 تومان است.

شربت تین گیاهی ملین (انجیر) – ۱۲۰ میلی گرم – کیمیاگر طوس

موجودی: 1 عدد

قیمت اصلی 67,000 تومان بود.قیمت فعلی 64,900 تومان است.

شربت تین گیاهی ملین یک نوع محصول دارویی است که برای درمان یبوست و تسهیل حرکت روده‌ها استفاده می‌شود. این شربت شامل ترکیبات گیاهی است که خواص ملینی (تسهیل حرکت روده) دارند و به عنوان یک راهکار طبیعی برای مشکلات دستگاه گوارش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معمولاً ترکیبات گیاهی مفید در تشکیل شربت تین گیاهی ملین به‌کار می‌روند. این ترکیبات دارای خواص ملینی هستند که باعث تحریک سیستم گوارش و افزایش حرکت روده‌ها می‌شوند. این عملکرد می‌تواند بهبود و تسهیل گذراندن مواد معده‌ای و تخلیه آسان و راحت روده‌ها را فراهم کند.

شربت گل بنفشه کیمی گارد بهبود سرفه و التهاب – ۶۰ میلی گرم – کیمیاگر طوس

موجودی: 2 عدد

40,000 تومان
این نوشیدنی یک نوع شربت طبیعی است که از گل بنفشه تهیه می‌شود. گل بنفشه یک گیاه دارویی است که خواص آرامش‌بخش و ضداضطراب دارد و به عنوان یک راهکار طبیعی برای مشکلات عصبی و روحی استفاده می‌شود و همچین برای مشکلات سرفه و التهاب نیز کارایی دارد.

شربت گیاهی زوفا هیستورانت بهبود سرفه و تنگی نفس – ۱۲۰ میلی لیتر – کیمیاگر طوس

موجودی: 3 عدد

64,000 تومان
هیستورانت نوعی داروی ضدالتهابی است که تاثیر بسیاری برای تنگی تفس و از بین بردن سرفه دارد؛ این محصول که گاهی با نام زوفا هیستورانت نیز شناخته می شود، برای افرادی که آلرژی فصلی دارند نیز کارایی دارند و برای از بین بردن علائم خود می توانند از آن استفاده کنند. خواص آن: ضد سرفه درمان آلرژی های فصلی مفید برای بلغم و تنگی نفس درمان سرفه های خشک و کهنه ضد التهاب مجاری تنفسی و ریه