در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 12 16 24

انرژی بار پروبیس بِری خامگیاهیِ وگان – ۴۰ گرمی – کنلیتا

موجودی: 11 عدد

58,000 تومان

معمولاً انرژی بارها یا اسنک‌های خامگیاهی وگان، محصولاتی هستند که از مواد غذایی گیاهی تهیه می‌شوند و به عنوان یک منبع انرژی سریع و سالم مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع اسنک‌ها معمولاً در تمام طول روز، به عنوان یک میان‌وعده یا منبع انرژی برای فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انرژی بار پرو بیس بری خامگیاهی وگان نیز یکی از گزینه‌های موجود در این دسته محصولات است. امروزه انواع مختلفی از این بارها با استفاده از موادی مانند خرما، آفتابگردان، آلوئه ورا، دارچین و سایر مواد غذایی گیاهی تولید می‌شوند.

انرژی بار پروبیس کلاسیک خامگیاهیِ وگان کنلیتا – ۴۰ گرمی

موجودی: 7 عدد

قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 48,000 تومان است.

انرژی بار کاکامو پینو خامگیاهیِ وگان (دیابتی) کنلیتا – ۴۰ گرمی

ناموجود

قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 41,000 تومان است.
انرژی بار کنلیتا محصولی فاقد شکر و حاوی مقادیر قابل توجه‌ای از مواد مغذی، فیبر و پروتئین است. این محصول در واقع مکملی طبیعی و یک پروتئین بار خامگیاهی محسوب می‌شود که مواد اصلی آن، بمب های مغذی و مجموعه ای از غلات و دانه های بسیار ارزشمند و ناب که همگی سرشار از آمینو اسیدها می‌باشد و مقدار قابل توجهی ویتامین و کلسیم و آهن دارند.  

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول به بخش “توضیحات” پایین همین صفحه مراجعه کنید با تشکر 

انرژی بار کاکامو کلاسیک خامگیاهیِ وگان – ۴۰ گرمی – کنلیتا

موجودی: 18 عدد

45,600 تومان

انرژی بار وگان محصولی است که برای افرادی که رژیم غذایی گیاهی (وگان) دنبال می‌کنند، طراحی شده است. این پروتئین بار گیاهی معمولاً از مواد غذایی گیاهی تهیه می‌شوند و به عنوان یک منبع انرژی سریع و سالم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انرژی بار وگان معمولاً حاوی موادی هستند که به عنوان منابع طبیعی از انرژی، فیبر، پروتئین‌ها، چربی‌های سالم و آنتی‌اکسیدان‌های مفید شناخته می‌شوند. بطور کلی، این تنقلات گیاهی می‌توانند به شما کمک کنند تا احساس سیری طولانی مدت کنید، سطح انرژی‌تان را بالا ببرید و نیازهای روزانه خود را برآورده سازید.

انرژی بار کاکامو نایت خامگیاهیِ وگان (دیابتی) – ۴۰ گرمی – کنلیتا

ناموجود

قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 41,000 تومان است.

انرژی بار خامگیاهی وگان می‌تواند برای افراد دیابتی مفید باشد به شرطی که به مقدار مصرف و نوع مواد مورد استفاده دقت کنید. در نظر داشته باشید که هر فرد و هر نوع دیابت ممکن است نیازهای مغذی متفاوتی داشته باشد، بنابراین مشورت با پزشک یا تغذیه‌شناس متخصص مهم است. در این میان انرژی بار کاکامو نایت دیابتی به نحوه آماده سازی شده است که میزان قند خون شما را تنظیم می‌کند و افراد دیابتی به راحتی می‌توانند از آن مصرف کنند.

پودر پروتئین ورزشی TICOBA خامگیاهیِ وگان کنلیتا – ۲۰ گرمی

موجودی: 9 عدد

قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 48,000 تومان است.