در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 12 16 24

تمپه سویا گیاهی وگان نونا – ۲۵۰ گرمی

موجودی: 12 عدد

95,000 تومان
تمپه سویا نونا نوعی پرو بیوتیک محسوب می‌شود. تخمیر فرآیندی است که در آن قند توسط باکتری ها و مخمرها تجزیه می شود. از طریق تخمیر، اسید فیتیک موجود در سویا تجزیه می شود و به بهبود هضم و جذب این ماده کمک می کند.

پروبیوتیک گیاهی

مواد غذایی تخمیر شده می توانند حاوی پروبیوتیک گیاهی باشند که تمپه سویا هم جزء همین پروبیوتیک گیاهی است. این پروبیوتیک های گیاهی باکتری های مفیدی هستند که هنگام مصرف می توانند فواید زیادی برای بدن داشته باشند با این حال تمپه سویا با استفاده از قارچ تخمیر می شود و معمولاً قبل از خوردن باید پخته شود. علاوه بر این، معمولا این محصول به صورت تجاری و پاستوریزه فروخته می شود که حاوی حداقل مقدار باکتری است.

پری بیوتیک گیاهی 

با این حال به نظر می رسد که تمپه سرشار از پری بیوتیک ها باشد. پری بیوتیک ها فیبرهایی هستند که باعث رشد باکتری های مفید در دستگاه گوارش می شوند.  شواهد نشان داده اند که مصرف مکمل پری بیوتیک باعث ایجاد تغییرات مفیدی در میکروبیوتای روده (باکتری هایی که در دستگاه گوارش زندگی می کنن) می شود. در واقع مصرف پری بیوتیک ها با افزایش دفع مدفوع، کاهش التهاب و بهبود حافظه ارتباط دارد.  این ماده به دلیل پروتئین زیاد برای افزایش احساس سیری عالی است.

روش طبخ تمپه

در روزگار امروزی تمپه در بسیاری از کشورها مطابق با انواع ذائقه ها به صدها روش مختلف طبخ میشود. می توانیم تمپه سویا این ماده غذایی ارزشمند را به روش بخارپز، سرخ شده و کبابی طبخ کنیم.  
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول لطفا به بخش “توضیحات” مراجعه کنید. با سپاس

تمپه نخود پروبیوتیک گیاهی وگان نونا – ۲۵۰ گرمی

موجودی: 16 عدد

98,000 تومان
تمپه نخود گیاهی وگان یک فرآورده تخمیری، با ارزش غذایی بسیار بالاست. این غذای شگفت انگیز حاصل تخمیر حبوبات و یا غلات است که توسط استارتر قارچی مخصوص تمپه اتفاق می افتد. تمپه عطری شبیه به مخمر نان دارد و بعد از پخت عطر یک بافت ترد با عطری آجیلی می یابد. تمپه نخود یکی از انواع رایج تمپه است که در طی فرآیند تخمیر میزان پروتئین آن افزایش  می یابد این ماده مغذی سرشار از فیبر است.

روش طبخ تمپه نخود

در روزگار امروزی تمپه در بسیاری از کشورها مطابق با انواع ذائقه ها به صدها روش مختلف طبخ می شود. این ماده غذایی خوش عطر و مغذی را می توانیم به صورت بخارپز، سرخ شده و کبابی میل کرد. تمپه نخود  

سرکه طبیعی انار نونا – ۵۰۰ میلی لیتر

موجودی: 2 عدد

147,000 تومان

سرکه طبیعی سیب نونا – ۵۰۰ میلی لیتر

موجودی: 5 عدد

129,000 تومان

ناگت تمپه پروتئین گیاهی نونا – ۲۵۰ گرمی

ناموجود

88,000 تومان
ناگت تمپه نونا یک پروتئین گیاهی و محصول فراسودمند است. از آنجاییکه وقتی تمپه برای اولین بار به دستمان میرسد دور خودمان می چرخیم که الان این محصول را چطور و چگونه طعم دارش کنیم؟ ناگت تمپه کار طبخ را چند مرحله ساده تر کرده و به دادمان رسیده است.

مناسب برای چه غذاهایی می باشد؟

ناگت تمپه برای استفاده در سالاد و تاکو بسیار مناسب است. این محصول جایگزین خوبی برای پروتئین حیوانی می باشد و افراد وگان، گیاهخوار، کسانیکه به لاکتوز حساسیت دارند، ورزشکاران و عزیزانی که رژیم لاغری دارند یا به هر دلیلی خوردن ناگت تمپه را انتخاب کرده اند می توانند بصورت بخار پز، سرخ در تابه یا گریل شده این محصول را مصرف کنند. تکه های ناگت تمپه در کنار انواع غذاها از جمله : کباب گیاهی، انواع خورش گیاهی, ماکارونی گیاهی، خوراک سبزیجات، انواع سالاد بار و ساندویچ استفاده می شود.

نحوه استفاده :

برای درست کردن ساندویج پروتئین گیاهی بهتر است ناگت تمپه را در روغن سرخ نموده یا در هواپز گریل کنیم، به همراه گوجه فرنگی، خیارشور، کاهو و سس سالاد دارچلی داخل نان ساندویچ بزارید و با عشق میل کنید، نوش جان.   برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول لطفا به بخش “توضیحات” مراجعه کنید. با سپاس