در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 12 16 24

قطره اسطوخودوس الیس – ۱۵ میلی لیتر

موجودی: 2 عدد

54,000 تومان
قطره اسطوخودوس محصولی از شرکت ایده داروی پارس میباشد که به طور طبیعی از گیاه اسطوخودوس تهیه می شود. این گیاه دارای خواص بسیاری می باشد که به دلیل مواد به کار رفته در آن در صنایع دارویی، بهداشتی، آرایشی و... کاربرد دارد.

قطره شوید کاهش دهنده چربی خون – ۱۵ میلی لیتر

موجودی: 2 عدد

26,000 تومان
قطره خوراکی گیاهی یک نوع قطره است که به عنوان مکمل غذایی شامل عصاره‌ای از پوست شوید است. این قطره معمولاً در دسته‌بندی محصولات طب سنتی قرار می‌گیرد و به عنوان یک مکمل غذایی برای تقویت سیستم ایمنی، افزایش انرژی، بهبود عملکرد جسمی و ذهنی، کاهش خستگی و استرس، و حفظ سلامت عمومی بدن مصرف می‌شود.

قطره گل سرخ افزایش میل جنسی بانوان الیس – ۱۵ میلی گرم

ناموجود

133,000 تومان
از گل سرخ به عنوان یک گیاه دارویی استفاده می‌شود و از آن به منظور برداشت عطر گلابی و روغن گل سرخ استفاده می‌شود. گل سرخ یکی از مهمترین گیاهان در صنایع عطرسازی و آرایشی است و برای خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و آرامش بخشی خود شناخته شده است که به کمک آن می‌توان انواع ماسک ها و تونر ها را تهیه کرد.  

قطره لیمو ترش لاغری الیس – ۱۵ میلی لیتر

موجودی: 2 عدد

28,600 تومان

قطره لیمو ترش دارای اسانس های پوست لیمو ترش است که به عنوان قطره لاغری یا قطره کاهش اشتها شناخته می‌شود. مصرف این قطره همراه با آب برای بعد از غذا، موجب کاهش اشتها در وعده های دیگر در طول روز می‌شود و علاوه بر آن متابالوسیم بدن در هضم غذا را افزایش داده و به سوختن چربی ها کمک می‌شود.