نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

روغن ماساژ مانیا هربال نیک

۱۴۸,۰۰۰ تومان

روغن ماساژ، آرامش درد مفاصل و استخوان

تسکین قوی درد مفاصل:

خواص ضد التهابی و مسکن روغن های کندر و اسطوخودوس و اکالیپتوس، باعث بهبود درد مفصل ها می‌شوند همچنین روغن اکالیپتوس و ماساژ عمیق آن به بهبود مضاعف درد مفاصل کمک می‌کند. عصاره میخک موجود در این محصول یک مسکن قوی و محرک می‌باشد.

جلوگیری از آسیب به غضروف ها و کاهش تنش:

بوسولیک اسید روغن کندر موجب کاهش واکنش‌های خود ایمنی و جلوگیری از آسیب به غضروف‌های بدن میشود مریم گلی تنش و اسپاسم عضلانی را کاهش داده در حالی که باعث آرامش هم می‌شود.

کاهش تورم مفاصل:

ترکیبات ضد التهابی قوی روغن زنجبیل درمان کننده درد‌های مفصلی مزمن می‌باشد، در کنار خاصیت افزایش گردش خون توسظ عصاره میخک، روغن اسطوخودوس و کندر بهبود دهندگی ورم و التهاب مفاصل را تسریع می‌بخشد. این کحصول تورم را کاهش داده و ماهیچه ها را شل و التهاب را کاهش می‌دهد.

روش مصرف پوستی:

مقدار کافی از روغن را به مدت ١٥ ثانیه و به مقدار کمی در ماکروویو گرم کنید. به آرامی و به سمت بالا، بصورت دورانی روی مفصل هایی که نیاز به آرامش دارند حداقل به مدت ١٠ دقیقه ماساژ دهید.

نکته مراقبتی:

برای اثر بخشی بیشتر، حداقل نیم ساعت روغن ها روی عضلات باقی بمانند و سپس شسته شوند.  

مراقبت ناخن افرا هربال‌نیک

۱۴۶,۰۰۰ تومان

انعطاف پذیری و پیشگیری از خشکی و شکنندگی:

ویتامین دی و کلسیم موجود در روغن سقز مانع از شکنندگی و موجب انعطاف پذبری بیشتر بافت ناخن‌ها می‌شود. روغن کندر باعث افزایش استحکام ناخن ها به دلیل تغذیه رویه ناخن و پوست اطراف آن می‌شود. ویتامین سی در روغن لیمو و آنتی اکسیدان های روغن کندر موجب تغذیه کوتیکول ها و روغن اسطوخودوس موجب حفظ رطوبت و چربی مورد نیاز ناخن و اطراف آن می‌شود.

بهداشت و پاکسازی ناخن ها:

این روغن دارای خواص ضد باکتری و پیشگیری از قارچ های رویه ناخن توسط روغن سقز و لیمو و اسطوخودوس است. استفاده این محصول موجب افزایش درخشندگی و سلامت ناخن می‌شود.

روش مصرف:

ناخن های خود را به چند قطره روغن آغشته کنید و بین ٢٠ تا ٣٠ دقیقه صبر کنید تا مواد مغذی موجود در روغن ها، بطور کامل جذب بافت ناخن و پوست اطراف آن شود.

نکته مراقبتی:

بهتر است روغن ها روی ناخن بماند تا کاملا جذب و تاثیر آن کامل تر شود اما در صورت تمایل می‌توانید ناخن های خود را بعد از نیم ساعت بطور کامل بشویید.