شکلات تخته ای شادی انگیز


"تخت جایگاه بزرگان است" شنیدم که شکلات ها بر گوش هم می خواندند.

و با انگشت تورا نشان می دادند سایه ای بر صورتت خوابیده بود، 
هوشیاری بر نفس هایت می رفت و می آمد

یکیشان فریاد کرد : بر تخت بزرگی نشستم. به کنارت آمد و بر رویا روان شد.

شکلات تخته ای شادی انگیز 8 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • تخته ای 120 گرمی

  گرم ها فقط بهانه اند برای بودن و ماندن
  گرم به گرم عشق می افزایم به عاشقانه هات
  فقط برای بودن 
  فقط برای ماندن ...

 • تخته ای 80 گرمی

  گِرَم ها نشانه اند،
  نشانه ی بودن
  نشانه ی عاشق بودن
  تکه ای کوچک از عاطفه ای بزرگ بر شکلات می نشانم
  به امید آب شدن همه ی رویاهای شکلاتی ام در کام تو !

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
 • نمایش سریع
  54,500 تومان

  حس طعم:  عصر رویای نوجوانی خواص زرشک برای درمان التهاب و بهبود انواع عفونت‌ها(عفونت مثانه،عفونت دستگاه ادراری و عفونت‌های دستگاه گوارش)در بدن استفاده می‌شود، همچنین زرشک به بهبود گلودرد،گرفتگی بینی،درمان سینوزیت و بهبود برونشیت و برخی دیگر از ناراحتی‌های رایج دستگاه تنفسی کمک می‌کند.اگر به دنبال پیشگیری از دیابت هستید ما به شما شکلات دست ساز میوه های قرمز...

  54,500 تومان
 • نمایش سریع
  31,392 تومان

  حس طعم: نیایش های عاشقانه من و با تو خواص شکلات دست ساز هل و کنجد وگان  : برای این که شاد زندگی کنیم. هل برای جلوگیری از افسردگی بسیار مناسب می باشد. هل برای افزایش هضم وتحریک متابولیسم را کارساز است و خواص آنتی اکسیدان و ضد التهابی دارد. از آنجایی که کنجد سرشار از پروتئین،  امگا سه و مواد مغذی می باشد، می توان یکی از شکلات های خاص دست ساز وگان نام برد.

  31,392 تومان
 • نمایش سریع
  34,880 تومان

  حس طعم: معشوقی که به انتظار نشسته خواص شکلات دست ساز قهوه وگان :انرژی بیشتری در روز داشته باشیم. قهوه باعث می‌شود کمتر احساس خستگی کنید و هشیاری شما را بالا می‌برد. این خاصیت به خاطر وجود یک ماده‌ی محرک در قهوه به نام کافئین است.آزمایش‌های کنترل‌ شده‌ی بسیار روی انسان‌ها، نشان می‌دهد قهوه، جنبه‌های مختلفی از عملکرد مغز مانند حافظه،خلق و خو،...

  34,880 تومان
 • نمایش سریع
  54,500 تومان

  حس طعم : مژده ای برای دیدار خواص شکلات دست ساز بهار نارنج وگان: یک دیازپام طبیعی است و بر روی سیستم عصبی مرکزی انسان تاثیری آرام بخش می گذارد و به همین دلیل درمانی فوق العاده برای بی خوابی و اضطراب،  تپش نامنظم قلب و تسکین اعصاب است. بهار نارنج به هضم غذا کمک کرده، نفخ را از بین برده و ناراحتی های معده را کاهش می دهد. اما کمی افزایش اشتها به همراه دارد.

  54,500 تومان
 • نمایش سریع
  54,500 تومان

  حس طعم: مستی یک خیال "همیشه هستی" خواص: تصفیه خون و بدن  کار اصلی شکلات دست ساز مویز وگان می باشد. هنگامی که خون تصفیه شود، پوستی سالم، بدون مشکل و درخشان خواهید داشت. مقدار قابل توجه پتاسیم و کلسیم درمویز از مهمترین مواد مغذی مورد نیاز برای تقویت استخوان هاست. همچنین آهن موجود در موز به گردش خون در بدن تنظیم رشد و درمان ریزش مو را کمک می کند .

  54,500 تومان
 • نمایش سریع
  34,880 تومان

  حس طعم: لذت چیدن میز عصرانهخواص شکلات دست ساز دارچین وگان : برای مبارزه با آلزایمر به شما دوست عزیز می باشد. دارچین می تواند به طور غیرمستقیم قند و چربی بدن را کنترل کند و با کاهش کلسترول بد همراه می باشد. این ادویه معجزه آسا  همچنین به دلیل خواص ضد التهابی که دارد، می تواند سفتی و سختی ماهیچه ها و مفاصل را از بین ببرد و برای تسکین سردردهایی که از سرما...

  34,880 تومان
 • نمایش سریع
  54,500 تومان

  حس طعم: امید دوباره برای شروع خواص شکلات دست ساز نعنا وگان: آرامش بخش است و خاصیت پاک کنندگی و سم زدایی دارد.از التهاب در معده جلوگیری می کند, کام را پاک می کند و فرآیند هضم را تقویت می کند. نعنا در شکلات وگان برای رفع گرفتگی گلو, بینی، برونشیت و ریه ها  بسیار کارساز می باشد.

  54,500 تومان
 • نمایش سریع
  54,500 تومان

  حس طعم: نوازش لطیف چشمانت مهمترین خواص شکلات دست ساز گل سرخ وگان:  خاصیت ارام‌بخشی، ایجاد شادی و ضد افسردگی میباشد. تسکین اعصاب، رفع پرخاشگری ، درمان بی خوابی از دیگر فواید این شکلات حاوی گل سرخ  بر سیستم عصبی است همچنین اثرات مفید و شگفت انگیزدر درمان بیماری آلزایمر به همراه دارد.

  54,500 تومان
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم